Yaşama dair herşey!

Tüm sezonların vazgeçilmezi « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
Tüm sezonların vazgeçilmezi 'Basit bir tişört’ düşüncesiyle alelacele aldığınız tişörtleri bir ya da iki kere giyip bir kenara atmamak için önerilerimize kulak verin. Spordan davete kadar her yere giyebileceğiniz tişörtün seçimi özen ister. İşte vücut tipinize en uygun modeli bulmak için ipuçları.

Artık smokin ceketlerinin içine bile ‘basic tişört' giyen Hollywood yıldızlan görüyoruz. Yani artık tişörtler sınıf atladı. Spor yaparken giydiğimiz tişörtler artık iş yerinde ceketimizin içini süslüyor, plajda bikinimizin üzerine elbise gibi kullanılıyor, jeanlerimizi tamamlıyor. Yani tişörtler her zaman her yerde vazgeçilmez.

Spor ve rahat giyimin simgesi olan tişörtler artık şıklığın da simgesi oldu. Tartışmasız tişörtler, her kadının gardırobunda önemli Ur tutuyor. Gardırobunuzda vazgeçilmez olan tişörtleri seçerken işte dikkat etmeniz gerekenler.


KALİTESİ ÖNEMLİ
Tişörtünüzü uzun süre giymek istiyorsanız, kalitesine dikkat etmelisiniz. Tişörtün kumaşı çok kalın olmamalı. Çok kalın olan penyelerin çekme ihtimali yüksek olduğu gibi yazın da terletir, ince penyeler her zaman yaz ayları için daha uygundur.

YAKASINA DİKKAT
Yaka duruşu tişörtü güzel gösteren detaylardan birisidir. Sıfır yakaysa esneyip esnemediğine bakmalısınız. Giydikten sonra yaka kısmı açılıp potluk yapıyorsa veya az esneyip zor giyiliyorsa almayın. Yakasının likralı kumaştan olması ideal.

NASIL DURUYOR?
Tişörtü denemeden almayın. Tişörtlerin kol ve basen kısmının üzerinize oturmasına dikkat edin. Kol ve bel kısmı bol inen tişörtlerin, sizi olduğunuzdan şişman göstereceğini unutmayın. Eğer spor havada giyecekseniz bol tişörtler seçebilirsiniz. Ne de olsa bu sezon tişört elbiseler çok moda.

AKSESUAR TAKIN
Takı merakınız varsa ve kolyesiz kıyafetinizin tamamlanmadığım düşünüyorsanız, tişörtün yakasının biraz açık olmasına özen gösterin. Bu tür tişörtlerde aksesuar daha güzel duracaktır. 80'li yılların punk modası bu sezon çok moda. Tişörtünüze farklı yaka iğneler takarak farklılaştırmanız da mümkün.

YARATICI OLUN
Her zaman giydiğiniz klasik tişörtünüze değişik bir hava vermek istiyorsanız, içine ince penyeden başka renkte bir tişört giyebilirsiniz. İnce örgüden penye tişörtlerin farklı kalıpta ve renkte olanlarım üst üste giyerek her seferinde farklı bir hava katmış olacaksınız.

Hangi vücut tipine nasıl tişört?
• Kalçalarınızın geniş olduğunu düşünüyorsanız, derin yuvarlak yaka tişörtleri tercih etmenizde fayda var. Dikkat göğüslere çekildiği için vücudun dengesi sağlanır.
• Göbeğinizi kapatsın İstiyorsanız tişörtünüz basen hizasında olmalı.
• Göğüsleriniz büyükse V yaka ya da açık sıfır yaka tişört tercih edebilirsiniz.
• Küçük göğüslerinizi olduğundan büyük göstermek lobi sıfır yaka çizgili tişörtler idealdir. Ayrıca minyon bir yapınız varsa, enine çizgili tişörtler doğru seçim olacaktır.
• Kalın penye ve vücut hatlarınızı çıkartmayan hafif bol bir tişört sayesinde de basen ve kalın bölgenizdeki fazlalıkları saklamak mümkün.
• Kayık yaka tişörtler dar omuzlu kadınların tercihi olmalıdır. Bu tip yakalı tişörtler ile omuzlarınızın daha geniş görüneceğini unutmayın.
  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

dolce & gabbana 2011 erkek

D&G erkek yaz 2011 koleksiyon show da erkeklerde de naturel renkler göze çarpıyor. Pastel renkler gerek takım gerekse günlük şort rahat giyimlerde göze çarpıyor. Yeşil gri ...

.

Ütüleme epilasyonda mucize

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhtesem ÜTÜLEME Teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan...

.

İpekyol 2009-2010 sonbahar kış koleksiyonu

İPEKYOL, 2009 sonbahar sezonunda business ve casual temalarıyla mevsimi karşılıyor. Hem ofise hem günlük hayata uygun özgün ve modern sonbahar çizgileri, IPEKYOL kadınının farklı...

.

charleskeith 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu

charleskeith 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu naturel renklerle karmaşadan uzak yalın ve sadelikle şıklığı biraraya getirmiş. Ayakkabı ve çanta modelleri elbiseler işte size koleksiyundan...

.

Cildinize sürdüğünüz nedir

İyi bir cilt bakımı herkes için önemlidir. Öte yandan, pekçok üründe bulunan kimyasallar cildinize iyi gelmekten çok zarar verebilir. Organik ürünler ise zararlı yan etkileri...

Tüm sezonların vazgeçilmezi

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Tüm sezonların vazgeçilmezi