Yaşama dair herşey!

Demet Akalın ne dedi « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
Demet Akalın ne dedi Beckhamlar para için yaptı, biz zevk için

Demet Akalın bir ayrılıp bir barıştığı Oğuz Kayhan için "Piyasada kimsenin bu kadar yakışıklı eşi yok" diyor..

Oğuz Kayhan ile bir evlenip bir ayrılmalı ilişkisi üçüncü yılını dolduran Demet Akalın, eski kocası yeni sevgilisi ile yatakta poz verdi. Ünlü şarkıcı kendi ilişkisini "Dünyanın birbirine en yakışan çifti" dediği Victoria-David Beckham'a benzetiyor..

Mart ayında yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Demet Akalın, sevgilisi Oğuz Kayhan ile geçtiğimiz haftalarda bir otel odasında ve yatakta poz verince yine gündeme oturdu. 'Sanat dünyasının en çok ayrılan ve barışan çifti' unvanına sahip olan Akalın ile Kayhan birbirlerini çok sevdiklerini ve ömür boyu ayrılmayacaklarını da bu pozlarla resmileştirmişlerdi. Yatakta çekim yapma fikrini çok sevdiğini söyleyen Akalın ile TV programlarına çıkmak için para istemesinden yurtdışı alışverişlerine, Oğuz Kayhan ile ilişkisinin temelinden eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a kadar her şeyi konuştuk.

* Sevgiliniz Oğuz Kayhan ile birlikte fotoğraf çektirme fikri nereden doğdu?
Fotoğrafımızı çekmek aslında bir derginin fikriydi ama sonra bana da çok sıcak geldi. Oğuz'u da ikna etmem çok zor olmadı. Bu fotoğraflardan sonra çok fazla teklif almaya başladık. İnsanlar bana neden Oğuz'u bu kadar ön plana çıkardığımı soruyorlar. Ancak bu benim planladığım bir şey değil.

Fotoğraflarda çok rahat görünüyorsunuz. Siz de fotoğrafları görünce şaşırdınız mı?
Oğuz benden çok daha rahattı. Bu piyasada kimsenin Oğuz kadar yakışıklı bir eşi yok!

BECKHAMLAR PARAYA ÇEVİRİYOR

* Bazı kadınlar eşlerinin ön plana çıkmasını istemez. Sizin böyle bir düşüncenizin olmaması kendinize olan güvenden mi, yoksa Oğuz Bey'den emin olmanızdan mı?
Yanımdaki insandan gurur duyuyorum. Ben böyle küçük hesaplar yapmam. Oğuz'a benden önce de dizi teklifleri geliyordu. Artık fotomodellik teklifleri de alıyor ama Oğuz bu tarz işleri sevmiyor. İsteyenlerin önce beni kandırmaları gerekiyor.

* Çekimler sırasında komik olaylar yaşadınız mı?
Yok, olmadı. O gün çekime 40 derece ateşle gittim. Kıyafetlerin altına yün çorap giydim.

* Bu fotoğraflardan sonra sizi 'Türkiye'nin Beckhamları' diye ilan ettiler...
Bence Beckham'lar dünyanın birbirine en çok yakışan çifti. Bizi de onlara çok benzettiler. Ama onlar bu görüntüleri paraya çeviriyorlar. Bizimki tamamen zevk amaçlı yapıldı.

* İleride farklı bir işe girmeyi planlıyor musunuz?
Artık Demet Akalın deyince herkesin aklına taşlı mayolar geliyor. Tekstil işini bilmediğim için bir şey düşünmüyorum, sadece mayolar için ismimi kullanmalarına izin verdim. İleride yemek işine girmek istiyorum. Oğuz'a rakip olacağım ama o, "Sen bu işi yap ben sana daha kolay sponsor bulurum" diyor.

* Alışverişe çok para harcadığınız konuşuluyor. Doğru mu?
Evet. Yurtdışından aldığım şeyler bana bir sezon yetiyor. Hem tatil hem de alışveriş yapıyorum. Ben kafamı alışveriş yaparak boşaltıyorum. Bu paraları harcadığımı inkar etmiyorum. Zaten kazandığım parayı kendime harcıyorum. Üzerimde kıyafetlerin farklı bir duruşu oluyor.

KAYBETME KORKUSU YAŞADIM

* Oğuz Bey'e kıyafet seçimi konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Oğuz çok zevkli biri. Kıyafetlerini kendi seçiyor. Alışverişe çıktığımızda da bana çok yardımcı oluyor. Mesela bayramda sahnede giydiğim kıyafetleri bana o aldırdı.

* Çok para harcadığınız gibi yatırım da yapıyorsunuz...
Ticaretten anlamadığım için ev alıyorum. Aldığım bir evde annem oturuyor, diğerinde ben oturuyorum ve bir evim de kirada ama şimdi yeni bir ev daha alacağım.

* Oğuz Bey ile boşandıktan sonra ne oldu da tekrar biraraya geldiniz?
İlişkiyi kafamda bitirmiştim ve kaybetme korkusu yaşadım. Birbirimiz olmadan yapamayacağımızı anladık. En son ayrılığımız iki gün sürdü. O zaman içinde kulağıma gelenler oldu ama hiç 'Bunları gerçekten yaptı mı?' diye düşünmedim. Beni bu kadar çok sevecek başka kimse yok. Açıkçası onsuz yaşayamayacağımı hissettim.

* Sizi Oğuz Bey'den başka gerçekten seven olmadı mı?
Çok sevdiğim ve de sevildiğim ilişkilerim oldu. Ancak ben hep kendim çabalayıp, bir şeyler yaptım. Biz Oğuz ile iki sevgiliden önce çok iyi arkadaşız. Derdimizi dinler, her şeyi paylaşırız. Benden iki yaş küçük olmasına rağmen her konuda bana yardımcı olur. Şu ana kadar beni bu kadar düşünen başka hiç kimse olmadı.

* Oğuz Bey'in sizi konserlerinizde yalnız bırakmamasından rahatsız mısınız?
Önceleri beni izlemesinden rahatsız oluyordum ama artık gelmediğinde bozuluyorum. İşimi çok sevdiğimi biliyor. Sadece evlenip, çocuk bakacağım bir hayatı istemiyorum. Bunlar hayatımda olacak ama sahneye de çıkacağım. Bu enerjiyi Oğuz'la birlikte yaşadığım için insanlara hissettiriyor olabilirim.

HEM BİZE HEM ONLARA AYIP

* Size hâlâ eski erkek arkadaşınız İbrahim Kutluay ile ilgili sorular sorulmasını neye bağlıyorsunuz?
Artık yanımdaki hayat arkadaşıma çok ayıp oluyor. Bu olayın üzerinden 10 sene geçti. Bende her şey çoktan bitti. Ayrıldıktan sonra yaptığım saçma sapan konuşmalar aklıma geldikçe gülüyorum, çünkü çocukmuşum. Ayrıca kimseye karşı ne bir kinim, ne nefretim, ne de başka bir şeyim var. Allah herkesi sevdiğinin yanında mutlu etsin. Artık onların çocukları da var ve hem bize hem de onlara karşı ayıp oluyor.

* Siz de bir çocuk yapmaya hazırlanıyordunuz, ne oldu?
Doktor "Sizin biyolojik yaşınız geçiyor" dediğinde bunalıma girmiştim. Bu sene de bebeği yapamayacağız çünkü önce albüm çıkacak. Çocuk istiyorum, ancak bunun için delirmiyorum.

* Ajda Pekkan idolleriniz arasındayken bir kırgınlığnız oldu, barıştınız mı?
Ajda Pekkan ile aramızdaki olay kapandı. O benim için hâlâ bir idol. Çok güzel şarkılar yaratan bir diva, ancak hep mutsuz. Umarım onun yerine geldiğimde mutsuz olmam. Onun erkek arkadaşı olmak çok zordur. Mesela Oğuz taksi istemek için aradığında 'yok' diyorlar. Ben aradığımda hemen gönderiyorlar. Bu çok basit bir örnek. Adım kendimden büyük. Oğuz'un bunlar hoşuna gidiyor, hiç kompleksli değil.

* Neden televizyon programlarına çok sık çıkmıyorsunuz?
Çünkü para istiyorum. Konuk olduğum programlarda reytingler yukarı çıkıyor. Ben de bunun karşılığını alıyorum. Yakın arkadaşlarım olduğu için Seda Abla'dan (Sayan) daha az istiyorum. Beni programına davet etmek isteyen parayı verir! Aldığım paralar direkt cebime girmiyor ki zaten, kıyafetlerime harcıyorum.

Evlilik teklif etmiyor

Evlenmek için can attığınız ancak artık Oğuz Bey'in buna yanaşmadığı konusu gündemde. Doğru mu bu?
Ben normalde evlenmek istemiyordum. Ancak Ozan Doğulu'nun düğünü bizi bozdu! Son yılların en güzel düğünüydü. Ben de o an evlenmeyi çok istedim. Oğuz da bana "Sana çok güzel bir evlilik teklifi yapacağım" dedi. O kadar güzel bir düğündü ki herkes ağlıyordu. Ozan ile eşi de çok güzeldi. Düğünde çok sanatçı vardı ve farklı bir enerji oldu ama yılbaşı geçti, Oğuz hâlâ teklif etmedi. Aslında biz böyle de çok iyiyiz. Birbirimizin üzerinde çok emeğimiz var. Oğuz evlenmeyi asla düşünmezken benimle evlendi. İlişkimizde üçüncü senemizi doldurduk.

İbrahim Tatlıses cumhuriyeti
* Siz de İbrahim Tatlıses'e bazı sanatçıların savaş açtığına inanıyor musunuz?
İbrahim Tatlıses çok iyi bir sestir. Hatta o, tek başına bir cumhuriyettir ve onu kimse yıkamaz. Bunları kabul etmek gerekiyor. Ben artık bu tür polemiklerden sıkıldım ve izlemiyorum. İbrahim Tatlıses'e laf söylemek bence çok ayıp.

* Sabah programlarına karşı RTÜK'ün aldığı karar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu karar beni hiç rahatsız etmedi. Hatta birkaç program için 'iyi olmuş' bile diyebiliriz. Bunlardan ekmek yiyen insanlar için kötü oldu tabii ama benim açımdan iyi çünkü oralarda hep bizim hakkımızda konuşuluyordu.

Sezen ile görüşmek için bir yıl bekledim
* Yeni albüm ne zaman çıkacak?
Mart ayında çıkartmayı düşünüyoruz. Benim şarkılarımın hepsi patlıyor. Bu nedenle hepsine klip çekmek istiyorum. Her işime nazar değdiği için albümümden bahsetmeye korkuyorum. Gülşen ve Deniz Seki'den şarkı bekliyorum. Deniz beni arayıp şarkı vermek istediğini söyleyince çok şaşırdım. Şimdi yapacağı şarkıyı çok merak ediyorum. Gülşen'i çok ayrı seviyorum. O çok iyi niyetli bir kız ve hâlâ ayakta duruyor. Benim için şarkı yazması beni mutlu ediyor. Sezen Aksu ile görüştüm. Bir senedir bu görüşmeyi bekliyordum. Yetişirse eğer ondan da parça alacağım. Saatlerce yanında kaldım. Umduğumdan daha büyük bir insan çıktı. Karşımda bir dev gördüm.

Sabah


  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

Demet Akalın ne dedi

Beckhamlar para için yaptı, biz zevk için Demet Akalın bir ayrılıp bir barıştığı Oğuz Kayhan için "Piyasada kimsenin bu kadar yakışıklı eşi yok" diyor.. Oğuz Kayhan ile bir...

.

İpekyol giyim

İpekyol giyim 2011 yazında beyaz ve sade renklerle karşımıza çıkıyor. Beyaz ceketler ve koyu mavi tulumlar bu sezonun gözde parçaları arasında yer alıyor.Yğksek belli üzeri kemerli...

.

Demet Akalın

Bir sonraki albümünün hazırlıklarına başlayan Demet Akalın, Selam Söyle isimli parçasına klip çekti. Çıkışı ile birlikte 2008 yılının hit albümleri arasında yerini almayı...

.

KOM mayo ve bikini 2008 yaz kolleksiyonu

Türkiye’nin önde gelen mayo ve bikini firmalarından kom yeni kollaksiyonunun çekimlerine gerçekleştirdi....

.

Koton 2007 - 2008 Sonbahar - Kış Koleksiyonu

Metropol insanına günün her anına uygun kıyafetler tasarlayan Koton, koleksiyonlarında şıklık ve rahatlığı birarada sunuyor. Koton’un 2007-08 Sonbahar-Kış koleksiyonunda, birkaç...

Demet Akalın ne dedi

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Demet Akalın ne dedi