Yaşama dair herşey!

SWAROVSKI nişantaşı mağazası açıldı « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
SWAROVSKI nişantaşı mağazası açıldı Kendi adını taşıyan mücevher, aksesuar, ev dekorasyon ürünleri ve sanat objelerinden oluşan koleksiyonları ile tüm dünyayı büyüleyen, dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi Swarovski’nin Türkiye’deki 17. İstanbul’daki 7. Butiği Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’nde açıldı.

Swarovski, Nişantaşı Teşvikiye Caddesinde yer alan yeni butiğinde kristalin ne kadar yaratıcı, göz alıcı ve farklı şekillerde kullanılabileceğinin göstergesi olan moda mücevherlerinden, saatlere, küçük deri aksesuarlardan, kristal objelere kadar pek çok farklı ürünü markanın tutkunları ile buluşturuyor. Modası hiçbir zaman geçmeyen klasik parçalardan günün eğilimlerini yansıtan tasarımlara, yaşı ve tarzı ne olursa olsun tüm kadınlara farklı ortamlarda kullanabilecekleri seçenekleri sunan, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde hediye alışverişlerini kolay ve keyifli hale getiren Swarovski artık Nişantaşı’nda parlıyor.

Dünyanın bütün moda başkentlerindeki Swarovski butiklerinin yenilenme projesinin bir parçası olarak Swarovski Nişantaşı butiği “Crystal Forest”- “Kristal Orman” adı verilen mağaza konspeti ile açıldı. Dünyaca ünlü Japon tasarımcı Tokujin Yoshioka tarafından Swarovski için özel olarak tasarlanan Crystal Forest, kristalin sınırsız imkanlarına dikkat çekerek firmanın daimi kesinlik ve mükemmellik arayışının yanı sıra, Swarovski’nin Modern Lüks konseptini de içinde barındırıyor. Yeni mağaza konsepti, Swarovski’nin marka kimliğiyle tamamen uyum içinde bir atmosfer yaratmak adına mültimedyayı ışık ve kristalle birleştiren çoklu algılı bir deneyim yaratıyor.

Swarovski koleksiyonları Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerinde olmak üzere markanın 17 mağazasında satışa sunuluyor. Swarovski’nin ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de mağaza ve satış noktaları bulunuyor.

Bir asırdan uzun bir sürede kazandığı deneyim ve ustalıkla Swarovski’nin yarattığı koleksiyonlar mümkün olan en geniş kitleye lüks, mutluluk ve tasarımda mükemmelliği bir arada sunmaya devam ediyor.

Swarovski Nişantaşı,
Tesvikiye cad. Nar Apt. No:141/1 Nisantasi Tel :0212 240 29 32/ 0212 240 29 53


Vizyoner bir mucit olan Daniel Swarovski, 1895 senesinde kristal mücevher taşlarını kesmek ve parlatmak için daha yeni geliştirdiği makinesiyle birlikte Avusturya, Tyrol’daki Wattens kasabasına taşınmıştır. Moda dünyasında devrim yaratan bu başlangıç noktasından sonra Swarovski, moda, mücevher ve yakın zamanlarda da aydınlatma, mimari ve iç dekorasyon alanlarında kullanılan hassas-kesim kristal üretiminde dünya lideri konumuna ulaşmıştır.

Grup hala dördüncü ve beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilmekte olup dünya çapında yaklaşık 24.800 çalışana, 120’den fazla ülkede ofise ve 2009 yılındaki 2,25 milyar avroluk ciroya ulaşmıştır. Swarovski’nin iki temel faaliyet alanı vardır: Birincisi, endüstriye komponent üretmek ve satmak, ikincisi de tasarım-temelli bitmiş ürünler yaratmaktır. Swarovski kristalleri, uluslararası tasarımın vazgeçilmez bir bileşeni haline gelmiştir.

Şirket, 1965 senesinden beri gerçek ve imitasyon hassas-kesim yüksek kalitedeki ürünleriyle mücevher endüstrisine hizmet etmektedir. Swarovski’nin şirketin özündeki yaratıcılığı sergileyen, kendi markalarıyla pazara sunduğu, aksesuar, mücevher ve ev dekorasyon ürünleri, önemli tüm moda merkezindeki 1800’den fazla perakende satış dükkanında satılmaktadır.

Swarovski Crystal Society (SCS)’nin ünlü kristal heykellerine meraklı koleksiyoncularının dünyadaki üye sayısı 350.000’e yaklaşmıştır. Wattens’teki multimedya kristal müzesi Swarovski Kristallwelten, Swarovski’nin yenilik ve ilham dolu evreni şerefine 1995 senesinde açılmıştır. Swarovski grubu ayrıca imalat taşlama parçaları üreten Tyrolit®, yol güvenlik yansıtıcıları üreten Swareflex ve hassas optik cihazlar ve aletler üreten Swarovski Optik şirketlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Bilgi için:
Swarovski Kristal TİC. LTD. ŞTİ.
Didem Uslu
PR,Event and Communication Manager
Phone: 0542 214 18 95
E-mail: didem.uslu@swarovski.com
WWW.BRAND.SWAROVSKI.COM


  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

SWAROVSKI nişantaşı mağazası açıldı

Kendi adını taşıyan mücevher, aksesuar, ev dekorasyon ürünleri ve sanat objelerinden oluşan koleksiyonları ile tüm dünyayı büyüleyen, dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi...

.

ADL sonbahar kış bayan elbise 2014

Adl sonbahar kış 2014 elbise koleksiyonuyla ilgili yaptığımız incelemede siyah elbiselerin yanı sıra lacivert ve kırmızıyada yer verildiğini gördük. A kesim veya belinde kemer olan...

.

Sivilce için çilek sirkesi

Akne ve sivilcelerin tedavisinde çok etkili bir formül.. Taze olarak kullanılabileceği gibi,aşağıda vereceğimiz tarfe göre sirkesini de hazırlayabilirsiniz. Çilekten sirke...

.

Aldo 2011 ilkbahar yaz

Aldo’nun ilkbahar yaz 2011 için 70′lerden ilham alarak hazırladığı koleksiyona gerçekten çok müthiş! Çok sade ve bir o kadar da zarif ayakkabılar ve çantalar sizi gerçekten...

.

Karnınızı Düzleştirin

Günde 3000 kalori alarak belinizin incelmesini bekleyemezsiniz ama neden sadece kaloriler değil.. Bel çevresinin kalınlaşma nedeni elbetteki yiyecekler.. Yapılan araştırmalarda...

SWAROVSKI nişantaşı mağazası açıldı

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

SWAROVSKI nişantaşı mağazası açıldı