Yaşama dair herşey!

Minimum kozmetikle maksimum güzellik « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
Minimum kozmetikle maksimum güzellik Rujla cildinizi renklendirebilir, bronz pudrayı allık niyetine kullanabilirsiniz. Makyajda harikalar yaratabilmek için birkaç kozmetik yeter
Kozmetİk marketlerde aklımızı çelecek zenginlikte renk ve çeşit bulunsa da, hepsine sahip olmamızın imkanı yok. Fakat yaratıcı fikirlerle evinizde bulunan kozmetikleri alternatif şekillerde kullanabilirsiniz. Örneğin rujunuzu allık ya da far olarak uygulayabilirsiniz.
- Yeni rujlar almak yerine evdeki rularınızı karıştırarak yeni bir renk elde edebilirsiniz. Kahverengi ile pembeyi karıştırarak gülkurusu, kırmızıyla lilayı karıştırarak patlıcan moru yaratmak mümkün.
- İki kat kırmızı rujun arasında pudra sürerek çok daha canlı bir kırmızı elde edebilirsiniz.

YENİ RENKLER YARATIN
- Parlak kırmızı dudak parlatıcınızı elmacık kemiklerinizin üzerine sürün ve parmaklarınızla dağıtın. Yüzünüz çok daha canlı ve genç görünecektir.
- Bronzlaştırıcı pudranızı allık olarak kullanırsanız, yüzünüzü çok daha ince ve derin gösterebilirsiniz. Yanaklarınızı içeri çekerek bronz pudranızı çukur kalan kısımlara sürün.
- Açık pembe dudak parlatıcınızı kaşlarınızın altına sürdüğünüz zaman gözleriniz daha büyük görünecektir. Yalnız parlatıcı tercihinizi yaparken yapışkan formüllü olmamasına dikkat edin. Yoksa rimeliniz göz kapaklarınıza bulaşabilir.

İNCE HATLAR
- Birbiriyle çelişen renkleri bir arada kullanın. Kesinlikle harika bir etki yaratacaksınız. Örneğin mor gibi parlak ve yoğun bir rengi göz kapalarınıza, yumuşak yeşili ise göz altlarınıza uygulayın. Ve işte muhteşem gözler!
- Makyaj süngerini fondötene batırdıktan sonra dudaklarınızı bastırın ve bir süre kurumasını bekleyin. Ardından rujunuzu sürebilirsiniz. Ya da ruj yerine parlatıcı da kullanabilirsiniz.
- Krem formüllü bir allığı yarım ay şeklinde kaş altınıza ve elmacık kemiklerinizin üst kısmına sürün. Bu işlem ilgiyi gözlerinize çekerek cildinize hafif bir parıltı kazandırır.

IŞILTILI GÖZLER
- Beyaz simli göz aydınlatıcınız varsa, kaş fırçanızla farınızı kirpiklerinize sürün. İçindeki minik simlerin ışığı gözlerinizde hafif bir parlaklık yaratacaktır. Tek kat sürmeniz yeterli. Eğer kirpikleriniz seyrekse aynı işlemi rimel sürdükten sonra da yapabilirsiniz. Farınızın miktarını hafif tutarak abartmamaya dikkat edin.
- Havalar yavaş yavaş ısınıyor. Vücut bronzlaştırıcınız yoksa, fondötene iş düşüyor demektir. Mini eteklerinizi çorapsız giydiğiniz zamanlar bacaklarınıza fondöten sürebilirsiniz. Böylece çorap varmış gibi parlak ve bronz görünürler.
- Dudaklarınız inceyse bu hileye bayılacaksınız. Ten rengi bir kaş kalemiyle dudak kenarlarınıza çerçeve çizin. Daha sonra renksiz ve ışıltılı dudak parlatıcınızı sürün. İşte bu kadar!
  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

Minimum kozmetikle maksimum güzellik

Rujla cildinizi renklendirebilir, bronz pudrayı allık niyetine kullanabilirsiniz. Makyajda harikalar yaratabilmek için birkaç kozmetik yeter Kozmetİk marketlerde aklımızı çelecek...

.

Bugün Ne Giysem? - 30 Aralık Muhteşem Final

Bugün Ne Giysem? - 30 Aralık Muhteşem Final nur yerlitaş ivana sert hakan akkaya uğurken erez hepsi burada...

.

Faik sönmez abiye bluzler

Büyük beden de modadan taviz vermeyen kadının her zaman güzel olabileceğini kanıtlayan Faik sönmez abiye bluz modelleri sizin için seçtiklerimiz. Hemen şimdi online olarak da...

.

Makyajın püf noktaları

Makyajda mükemmelliği yakalamak için sadece trendy ürünleri kullanmak yetmez! İstediğin görüntüyü ancak yüz hatlarını tanıyıp, avantajlı bölgelerini ön plana çıkartarak elde...

.

Giysileriniz İçin Pratik İpuçları

Kazaklarınızın Tüylenmesini Önleyin Yeni aldığınız kazakların tüylenmemesi için bir naylon torbaya koyarak 24 saat buzdolabının buzluğunda bekletin. Tüylenmesi önlenir. Kadife...

Minimum kozmetikle maksimum güzellik

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Minimum kozmetikle maksimum güzellik