Yaşama dair herşey!

UFO’NUN YENİ İCATLARI ZUCHEX FUARI’NDA! « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
UFO’NUN YENİ İCATLARI ZUCHEX FUARI’NDA! UFO, yeni sezona ses getirecek, çok konuşulacak 4 yeni ürünle giriyor. İncelikle düşünülmüş, sağlıklı, son teknoloji yeni nesil ısıtıcıları ve hava temizleyicileriyle 7’den 70’e herkes için çok özel faydalar sunuyor.

UFO’nun dört yeni icadı, ilk kez 23 Eylül’de Zuchex Fuarı’nda görücüye çıkıyor: Carbon Black teknolojisiyle üretilmiş yeni nesil ısıtıcılar Black Line ve Inox, ekonomik, konforlu ve dünyada bir ilke imza atacak ayak ısıtıcı ve kaliteli ortam havası sağlayan hava temizleyici O2 .

Yeni nesil teknoloji: Carbon Black!
UFO’nun yeni nesil ısıtıcısı Black Line, son teknolojiyle üretilen karbon filamenti sayesinde çok daha hızlı, daha verimli ve daha uzun ömürlü. Sadece 4 saniye gibi kısa bir sürede ısıtıyor ve 10 yıla kadar garanti sağlıyor. Su geçirmezlik (IP34) özelliğiyle dış kullanıma da uygun olan bu ürün, diğer UFO ısıtıcılarından farklı olarak dikey de kullanılabiliyor.

Az enerji, çok iş!
UFO’nun, Black Line’ın yanı sıra yeni nesil Carbon Black teknolojili bir diğer ürünü de Inox. Su geçirmezlik (IP34) özelliğiyle, özellikle açık hava ve işletmeler için üretilen bu ürünün en dikkat çekici özelliği, üçlü ayağıyla 3600 konforlu ısınma sağlaması. Inox, karbon filamenti sayesinde çok daha hızlı, ekonomik ve uzun ömürlü; üstelik dikey kullanıma da uygun!

Konfor, ayağınıza geliyor!
UFO’nun yeni ayak ısıtıcısı, hem ayağını sıcak tutmanın faydalarını hem de hesabını bilenler için biçilmiş kaftan! Ergonomik tasarımı, uzaktan kumandası, 3 farklı güç ayarıyla konforu ayağınıza getiriyor. Maksimum güçte, ayda sadece 4 TL elektrik tüketimiyle de ekonomi yaptırıyor.

UFO, rahat bir nefes aldırıyor.
UFO O2, rakiplerinden farklı olarak, 8 aşamalı benzersiz bir filtreleme sistemine, üstün sterilizasyon özelliğine ve güçlü bir iyon jeneratörüne sahip. Havayı, toz, polen, küf, akar, bakteri, virüs, sigara dumanı ve kötü kokulardan arındırarak, sağlıklı ve temiz bir hava solumanızı sağlıyor. İyonizeriyle canlılık ve enerji veriyor. Annelere, bebeklere, astım ve solunum sıkıntısı çekenlere, konsantrasyon problemi yaşayan öğrencilere ve yoğun stres altında çalışanlara rahat bir nefes aldırıyor.

Emsal değeri 3.500 EURO olan ürünü, 399 TL gibi inanılmaz bir fiyat ile her yere girmesini sağlayarak dünya pazarına iddialı bir adım daha atıyor.

  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

UFO’NUN YENİ İCATLARI ZUCHEX FUARI’NDA!

UFO, yeni sezona ses getirecek, çok konuşulacak 4 yeni ürünle giriyor. İncelikle düşünülmüş, sağlıklı, son teknoloji yeni nesil ısıtıcıları ve hava temizleyicileriyle 7’den 70’e...

.

Bir haftada aşkınızı canlandırma reçetesi

İlişkinizin ilk zamanlardaki kalbinizi ağzınıza getiren heyecanlı günlerini özlüyor ve bir daha geri gelmeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Önerilerimizle bir haftada...

.

Çekiciliğin Sırları

Neden hep çirkin erkeklerin yanında güzel kadınlar vardır? İlk görüşte aşk var mıdır? Sosyal sınıflar çekicilik anlayışını belirler mi? İngiliz psikolog Viren Swami ve...

.

Elbise modelleri

ÇİCEKLİ ELBİSE TRENDİ Geçen sene Bembi bize "Yaz Elbiselerinde Çicek Etkisi" blog yazısıyla çicekli elbiselerin önemini anlatmıştı. Bu yazda podyumlardan görüldüğü gibi...

.

Betsey Johnson Bahar 2012 New York Moda

Betsey Johnson Bahar 2012 New York Moda koleksiyonu Fashion tvden yayınlanan videosu ...

UFO’NUN YENİ İCATLARI ZUCHEX FUARI’NDA!

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

UFO’NUN YENİ İCATLARI ZUCHEX FUARI’NDA!