Yaşama dair herşey!

Hayallerinden Vazgeçmeyenlerin Markası G-Star « Geri

E-posta 04.12.2011'de eklendi.
Hayallerinden Vazgeçmeyenlerin Markası G-Star G-Star Sonbahar - Kış 2007 Koleksiyonunda “Yenilikçiliğe Devam” Diyor…


G-Star Raw Sonbahar/Kış 2007-2008 koleksiyonu tutkulu bir moda şovu. Detaya odaklanarak kusursuz olmaya devam eden G-Star koleksiyonunda, tüm ürünlere, ve bu ürünlerin her ayrıntısına önem veriliyor. Tasarımlarını “yenilikçilik” felsefesiyle oluşturan G-Star, Sonbahar-Kış 2007-2008 koleksiyonunda sokak modası için ustaca üretilmiş lüks jeanler sunuyor. G-Star koleksiyonu trendlerden değil yenilikten yana olanların tercihi olacak.


G-Star Erkeği

G-Star Sonbahar/Kış 2007-2008 erkek koleksiyonu; yeni kumaşlar ve renklerin yanı sıra yepyeni stil örnekleri ile geliyor. Erkekler için hazırlanan McArthur Shipmate koleksiyonunda önden cepli denimler ve çevrimli üç boyutlu Jack pantolon yer alıyor. 2007-2008 sezonuna özel Elwood Heritage Narrow koleksiyonu, geleneksel Elwood stilini yansıtmasının yanı sıra dar paça tasarımları G-Star tutkunlarına farklı bir stilde sunuyor. G-Star, 2007 -2008 sezonunda denimde yeni bir stil olarak Kelter Weston pantolonunu da beğeniye sunuyor; Ketler Weston modelinde yeni dikiş detayları ön plana çıkarken, ön baldır ve kalça ceplerindeki doldurmalar da G-Star erkeğinin asi ve sert duruşunu destekliyor.


G-Star Kadını

Sonbahar/Kış 2007-2008 koleksiyonunda G-Star kadını baştan çıkarıcı bir ruha bürünüyor.

Süper yüksek belli dar pantolon Grace High Waist ve doğal denimden yapılmış, önü çıkarılabilir Grace Shipmate Salopette tulum, jean’e yeni bir bakış açısı getiren iki farklı tasarım. Arka cepleri süslü yeni Corvet Skinny ve bol kesimiyle yeni Medin pantolon da kadın koleksiyonunda öne çıkan iki farklı tasarım.


G-Star Handcrafted Programı

Her sezonda olduğu gibi, bu sezonda da G-Star Handcrafted Programı koleksiyonun vazgeçilmez parçası. Erkek ve kadınlar için ürünler, doğal denimden geleneksel terzi teknikleriyle hazırlanıyor. İsveç asker düğmeleri ve tütün rengindeki karşıt dikmeler bu sezon Handcrafted programının en fazla dikkat çeken detaylarını oluşturuyor. G-Star bu koleksiyonda otantik ve doğal görünüşü başarıyla bir arada sunuyor. Her giyside görünürde olan ve görünmeyen detaylar mevcut. Bu da Handcrafted Programı’ndaki ürünleri denim tutkunları tarafından mutlaka sahip olunması gereken parçalar haline getiriyor.
Handcrafted Programı koleksiyona artistik bir unsur katıyor. Üstün terzilik yeteneği ve kaliteyi görünür hale getiriyor. Kadın koleksiyonunda şortlar, spor ceketler, jilet yelekler ve tulumlar yer alıyor. Erkek koleksiyonunda ise yelekler, tam oturan spor ceketler ve denimler ön plana çıkıyor.


G-Star Aksesuar

G-Star bu sezonun aksesuar koleksiyonunda ayrıntılı lüks ürünlere yer veriyor. Kadınlar için aksesuarlarda deri çanta ve eldivenler, 1940’ların şapka kutularından esinlenen daire şeklinde çantalar ve cüzdanlar ön plana çıkıyor. Konyak renkli deri ve kahverengi kaplamalı dokudan yapılan Tricket bavul serisi ise hem erkek hem de kadınlar için farklı boy ve şekillerde tasarlanmış bulunuyor.

  • Bu haber için yorumlar (0 adet)

    • Geri İleri

Şu an okunanlar

.

Hayallerinden Vazgeçmeyenlerin Markası G-Star

G-Star Sonbahar - Kış 2007 Koleksiyonunda “Yenilikçiliğe Devam” Diyor… G-Star Raw Sonbahar/Kış 2007-2008 koleksiyonu tutkulu bir moda şovu. Detaya odaklanarak kusursuz olmaya devam...

.

Morhipo ayakkabı ve diğer markalar

Morhipo en kaliteli markalar maksimumu indirimlerle yeni sezon ürünleri sizleri beklyor....

.

Beyaz bikini modelleri

Beyaz bikini modelleri 2012 yazında örme ve modern kesimler ile bayanların beyenisine sunulmuş İşte size geçmişten günümüze beyaz bikini modelleri nde bayanların tercihleri...

.

TEN iç çamaşırı modelleri

Ten 2008 sezonu bayan iç çamaşır modelleri, hem çok rahat hem çok seksi hem de çok sağlıklı?...

.

Bayan gece abiye elbise

Bayanların gecelerde tercih ettiği abiye elbiseler çok uygun fiyatları birbirinden güzel modelleri ile Escoll sanal mağazada bayanları bekliyor. Şu anda indirime giren elbiseler 99 tl...

Hayallerinden Vazgeçmeyenlerin Markası G-Star

Bu makaleyi eposta olarak göndermek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Hayallerinden Vazgeçmeyenlerin Markası G-Star